вівторок, 15 травня 2012 р.

Другий онлайн-фотоконкурс «Мить Історії»


 
 
Національна спілка фотохудожників України, Меморіальний комплекс «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років» за підтримки УКРІНФОРМУ, журналів «Військо України» і «Photographer», газет «День», «Культура і життя», «Сільські вісті» оголошують другий он-лайн фотоконкурс "Мить історії".

Генеральний спонсор ПРОФОТО.
Партнер проекту КАТА.

Технічні вимоги: розмір файлів до 300 Кб, максимальне завантаження одним автором - п‘ять сюжетів.

Бажано супроводжувати фото розширеним підписом або коментарем про особу чи подію, зображену на фото. Прохання завантажувати не лише сучасні фотозображення, а й архівні фотодокументи періоду бойових дій, а також фото з сімейних альбомів післявоєнних років.

Створена галерея допоможе ветеранам розшукати однополчан-побратимів і родичів, з якими їх розлучили лихоліття війни і з якими вони втратили зв'язки.

Прохання до всіх фотографів, які завантажуватимуть фото на конкурс «Мить Історії»: обов'язково вказуйте при реєстрації на сайті свою електронну адресу і телефон. У випадку неможливості встановлення авторства прохання вказувати контактні дані власника фото.

Конкурс триває до 23 годин 59 хвилин 31 травня 2012 року. 

Переможці будуть нагороджені дипломами і грамотами Національної спілки фотохудожників України та співорганізаторів конкурсу, а також призами від спонсорів і партнерів.

Кращі роботи ввійдуть до експозиції, яка буде експонуватися в Національному музеї історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

Контакти: тел./факс (044)239.15.43, photospilka@ukr.net

Джерело : Національна спілка фотохудожників України

Немає коментарів:

Дописати коментар