понеділок, 27 лютого 2012 р.

На Рівненщині пройде майстерня історичної пам'яті

Запрошуємо школи, осередки європейської культури та громадські організації Здолбунова на майстерню історичної пам'яті.

29 лютого євроклубом «Євросан» Здолбунівської гімназії Рівненської області буде проведено семінар-тренінг «Від діалогу поколінь – до взаєморозуміння».

Захід проводиться в рамках проекту «Залучення європейських клубів до збереження історичної пам'яті в Україні», що особливо актуально в контексті Європейського року активного старіння та солідарності між поколіннями 2012.

Метою майстерні є залучення опікунів та учасників євроклубів, представників громадських організацій до роботи зі збереження історичної пам’яті та налагодження діалогу між поколіннями в Україні.

В ході проведення тренінгу учасники матимуть можливість розглянути питання налагодження активного діалогу між поколіннями, обговорити існуючі вікові стереотипи та шляхи їх подолання, познайомитися з методом «усної історії» та методикою проведення інтерв’ю, отримати поради щодо проведення аналогічних майстерень у своїх школах, взяти участь в конкурсі «Я пам’ятаю – наш внесок» в рамках проекту «Залучення молодіжних європейських клубів до збереження історичної пам'яті в Україні», результатом якого стане електронний фонд живої пам’яті.

Запрошуємо представників Відділу освіти Здолбунівської районної ради Рівненської області для обміну досвідом та сприяння розвитку соціальної активності школярів, представників засобів масової інформації для висвітлення цієї події, керівників громадських організацій Здолбунова для становлення місцевої громадянської освіти, реалізації цілей Європейського року 2012-року активного старіння та солідарності між поколіннями.

Семінар-тренінг «Від діалогу поколінь – до взаєморозуміння» відбудеться в ресурсному центрі Здолбунівської гімназії за адресою: м. Здолбунів, вул. Незалежності, 15, початок о 13.30.

Контактна особа: Жанна Павлусь, координатор євроклубу «Євросан», +38 (067) 9250701, +38 (03652) 25331, е-пошта: Zhanna_Pavlus@mail.ru

Немає коментарів:

Дописати коментар