неділя, 5 лютого 2012 р.

Школи Охтирки запрошуються на майстерню історичної пам'яті

В Євроклубі "ЄвроStella" Охтирської гімназії Сумської області пройде семінар-тренінг "Через тепло душі та діалог – до взаєморозуміння поколінь".  

В рамках проекту "Залучення європейських клубів до збереження історичної памяті про Другу світову війну" та Європейського року активного старіння та солідарності між поколіннями 16 лютого 2012 року в Євроклубі "ЄвроStella" Охтирської гімназії Сумської області відбудеться семінар-тренінг "Через тепло душі та діалог – до взаєморозуміння поколінь". 

Метою заходу є навчання опікунів та учасників євроклубів –партнерів, потенційних координаторів та учнів із інших шкіл міста Охтирки (у кількості 1 керівник + 1 учень), які б хотіли долучитися до цього руху, до роботи зі збереження історичної пам’яті та налагодження діалогу між поколіннями в Україні, що особливо актуально в контексті Європейського року 2012 – року активного старіння та солідарності між поколіннями.

В ході проведення тренінгу учасники матимуть можливість розглянути питання налагодження активного діалогу між поколіннями та обговорити існуючі вікові стереотипи та шляхи їх подолання, познайомитися з методом "усної історії" та методикою проведення інтерв’ю, отримати поради щодо проведення аналогічних майстерень у своїх школах, взяти участь в конкурсі “Я пам’ятаю – наш внесок” в рамках проекту “Залучення молодіжних європейських клубів до збереження історичної пам'яті в Україні”, результатом якого стане електронний фонд живої пам’яті.

Запрошуємо представників місцевої влади, інформаційно-методичного центру Відділу освіти Охтирськї міської ради Сумської області для обміну досвідом та сприяння розвитку соціальної активності школярів, а також представників засобів масової інформації для висвітлення цієї події, важливої для становлення місцевої громадянської освіти, подальшого розвитку мережі євроклубів та реалізації цілей Європейського року 2012-року активного старіння та солідарності між поколіннями.

Семінар-тренінг "Через тепло душі та діалог – до взаєморозуміння поколінь" відбудеться в приміщеннієвро клубу "ЄвроStella" Охтирської гімназії Сумської області (3 поверх) за адресою: вул. Фрунзе, 4, м. Охтирка, початок о 12.00.

Усім бажаючим прохання зареєструватися до 06 лютого за телефоном: +38 (050) 947 30 24, +38 (05446) 246 53 або написати на е-пошту: mironyak@bk.ru

Контактна особа: Оксана Мироняк, координатор євроклубу "ЄвроStella", +38 (050) 94730 24, +38 (05446) 24653, е-пошта: mironyak@bk.ru.

Немає коментарів:

Дописати коментар