вівторок, 15 листопада 2011 р.

Запрошуємо на відкриття Майстерні зі збереження історичної пам'яті

В суботу 19 листопада в Представництві Європейського Союзу в Україні (вул. Круглоуніверситетська, 10) буде проводитись майстерня із залучення Євроклубів до збереження історичної пам’яті в Україні.

Під час майстерні відбудеться презентація підсумків Європейського року волонтерства 2011 в Україні, а також нового проекту із залучення Євроклубів до збереження історичної пам’яті через діалог між поколіннями - в рамках Європейського року активного старіння та солідарності між поколіннями 2012.

Метою майстерні є навчання опікунів та лідерів Євроклубів роботі зі збереження історичної пам'яті, налагодження діалогу між поколіннями, а також закріплення цих навичок - з урахуванням особливих потреб осіб, що пережили війну.

Проект “Залучення молодіжних європейських клубів до збереження історичної пам'яті в Україні” виконує Всеукраїнська громадська організація “Українська асоціація європейських студій” за підтримки Міжнародної громадська організація "Міжнародний фонд “Взаєморозуміння і толерантність”. Проект реалізується за сприяння Представництва Європейського Союзу в Україні, яке на сталій основі надає підтримку руху Євроклубів в Україні.

Сторінка події у Фейсбуці: http://www.facebook.com/event.php?eid=116866765092562.

Зареєструватись на відкриття майстерні можна заповнивши форму нижче:

 

Немає коментарів:

Дописати коментар