субота, 23 липня 2011 р.

Євроклуби мають шанс допомогти жертвам нацизму

Основною цільовою групою, на яку спрямований проект "Залучення молодіжних європейських клубів до збереження історичної пам'яті в Україні", є жертви нацистських переслідувань. 

Деякі з Євроклубів, що висловили бажання брати участь в проекті, вже мають досвід роботи в цьому напрямку. Разом з учасниками проекту, ми плануємо долучитись до створення та оновлення відповідної бази даних щодо цих осіб. Просимо Євроклуби надіслати контакти відомих їм жертв переслідувань у форматі: ПІБ, рік народження, місце проживання, контактний телефон, на е-пошту: iremember.org.ua@gmail.com.

Крім допомоги в реалізації цього проекту, ці відомості дозволять упевнитись, аби вони отримали грошову допомогу від спілки Контакти-Контакти, Берлін.

Нагадуємо, що жертви нацистських переслідувань – це особи, які в роки Великої Вітчизняної війни та Другої світової війни постраждали від нацистських переслідувань з мотивів політичного, національного і релігійного характеру, ворожого ставлення до націонал-соціалізму. А саме:
  • колишні в'язні концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання та місць примусових робіт у роки Великої Вітчизняної та Другої світової війни;
  • особи, які були насильно вивезені з території колишнього Союзу РСР на примусові роботи на територію Німеччини або її союзників, що перебували у стані війни з колишнім СРСР, або на території окупованих ними інших держав;
  • діти, які народилися в місцях примусового тримання їх батьків та в місцях відбування батьками примусових робіт;
  • діти партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога, яких у зв'язку з патріотичною діяльністю їх батьків було піддано репресіям, фізичним розправам, гонінням.

Дякуємо за співпрацю!

Немає коментарів:

Дописати коментар